Ласкаво просимо в art studio «Творча кухня»

Art studio «Творча Кухня» — мережа мистецьких студій по Україні для дорослих і дітей, заснована 1 липня 2011 року. За цей час ми навчили мистецтву понад 13 000 учнів.

У нас ви зможете відвідати різноманітні майстер-класи з живопису, гончарства, декору. Вік і рівень підготовки не мають значення. Кожен майстер-клас проходить емоційно та ефективно. В кінці заняття учень забирає з собою яскраві враження від написаної картини та створений своїми руками вироб.

До  нашої студії живопису приєднуються з різними цілями. Від бажаючих провести час у творчій атмосфері студії до базової академічної підготовки.

Охочих заглибитися запрошуємо на індивідуальні та групові заняття, курси живопису і малюнку для дорослих і дітей, курси академічного малюнку, гончарну майстерню. Навчання відбуваються по спеціально розробленій мистецькій програмі, заснованій на досвіді професіоналів студії.

У нас можна провести корпоративний захід! Наші адміністратори допоможуть із ідеями та тематикою майстер-класу не виходячи залежно від Ваших побажань!

Також, можна придбати подарункові сертифікати і подарувати запрошення на участь у будь-якому заході арт-студії «Творча кухня». Відмінне проведення часу ми гарантуємо!