Творча команда Львів

Стахів Оксана Керуюча студією

Навчалась на кафедрі культорології в Національному університеті Києво-Могилянської академії та вивчала історію мистецтв у Київській академії образотворчого мистецтва та архітектури. Досі продовжує свою освіту у даній сфері та вивчає Менеджмент мистецтв у Львівській академії. У сфері культури та мистецтва вже більш 7 років.

 

Олена Опанасенко  Викладач з живопису

Закінчила художню школу в м. Дніпрорудне. У 2012 році закінчила Хортицький коледж (ХНУРМЦ) за спеціальністю образотворче мистецтво, декоративне мистецтво. У 2016 році –  Львівську академію мистецтв за спеціальністю графічний дизайнер.

 

Роман Хрущ Викладач з живопису

Вчився в Львівському коледжі ім. Івана Труша 2009-2015 роки на відділі художнє дерево ( бакалавр) після чого вступив у Львівську Національну академію мистецтв, 2015-2017 роки той самий відділ (магістр). Займається живописом у стилі експресіонізм або абстрактрий експресіонізм. Брав участь як у багатьох групових так і декілька персональних виставок. Також займається перфоменсом, учасник фестивалів сучасного мистецтва.

 

Марта Мельникович Викладач дитячої художньої школи, майстер з кераміки 

Закінчила ЛДКДУМ  ім.І.Труша кафедру художньої кераміки у 2016 році. Зараз навчається у ЛНАМ на кафедрі монументального живопису.

 

Софія Гук . Гончар, майстер з кераміки

Закінчила кафедру кераміки у ЛНаМ. Вже більше як 12 років вивчає, мне та слухає глину. Сприймає цей матеріал як живий, який вміє дихати та відчувати. Маю велику потребу розказувати про це людям, тому останнім часом займається майстер-класами. Захоплюється графікою та живописом, тому часто поєднує це з керамікою, в результаті виходить керамічна графіка або керамічний живопис.