Творча команда Київ

Роберт Окопов

Роберт Окопов — художник, меценат, бізнес-тренер, успішний підприємець, засновник кількох бізнесів, власник арт-центру та мережі арт-студій «Творча Кухня», які успішно працюють у Києві та у Львові. Навчався в майстернях Костянтина Коваля та Андрія Кулагіна. У творчості та викладанні застосовує різноманітні та різнобічні техніки та стилістики. Основні напрямки — реалізм, полуабстракція.

 

Інна Бортіна  Виконавчий директор

Переможець близько 20 конкурсів рисунка та живопису. Лауреат конкурсу учнівської та студентської творчості «Я — Київщини гордість і надія» за ініціативи та підтримки голови Київської обласної державної адміністрації А.І. Прісяжнюка. Закінчила Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж. Київський національний університет культури і мистецтв (дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн). Працювала художником по мозаїці в інтер’єрі. Зараз пише картини під замовлення. Її роботи знайшли своїх власників в Україні, Польщі, Німеччині, Бангладеші, ОАЕ, Росії.

 

 Божко Катерина   Адміністратор

У 2006 р. закінчила університет Будівництва та Архітертури. З 2006р. по 2007 р. — дизайнер у ТОВ Еліт Груп. З 2007 р. по 2011 р. — дизайнер у ТОВ Евро Спа. З 2011р. — дизайнер фрілансер. Любить мистецтво у всіх його проявах, особливо коли це мистецтво виражається дитячою безпосередністю.

 

Левчук Анна   Адміністратор

Освіта «Мистецтво».  Спеціальність «Дизайн».

 

 

Очеретнюк Наталія  Адміністратор

Навчалась у Національній музичній академії України ім.П.І.Чайковського (2008-2016рр.). За фахом – музичний режисер. Також вивчала живопис у студіях м.Києва. (2010-2016рр.). Має великий досвід роботи з дітьми (2013-2017рр.).

 

Юлія Романенко   Художник, гончар

Навчалася в Білоруському Державному Університеті Культури та Мистецтва. Художник декоративно-прикладного мистецтва, кераміст.

 

 

Анна Шевченко   Художник

Закінчила Київський індустріальний коледж (Художник-графік) , Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова ( магістр технологічної освіти, спеціалізація-дизайн предметного середовища). Лауреат Всеукраїнського конкурсу рисунку  «Дитинство та юність за колючим дротом в роки ІІ Світової Війни» за загальною редакцією Голови УСВЖН Маркіяна Демидова (Київ — 2009). Художня виставка «Українське бароко» ЦТ «Шевченківець» (Київ — 2013).

 

Горбач Лілія  Художник

Закінчила у 2015 році Національну академію мистецтва і архітектури,здобула ступінь магістра за спеціальністю «Реставрація творів мистецтва» та здобула кваліфікацію художник-реставратор творів станкового і монументального живопису, дослідник та викладач. Полюбляє експериментувати з різноматними стилями та в різних стилях, перевагу віддає пошаровій техніці живопису. Вважає,що головна задача викладача знайти індивідуальний підхід до кожного учня. «Каждый ребенок- художник.Трудность в том,чтобы остаться художником,выйдя из детского возраста»( Пабло Пикассо).

Корсун Святослав   Художник

Навчався в КХУ ім. Самокиша. Працював у ВО «Хімпром» художником-оформлювачем і одночасно викладав ДХШ в м.Суми. Приймав участь в створенні відділу декоративного мистецтва в Сумському училищі мистецтв і культури ім. Бортнянського, де і працював до 2000 року викладачем кераміки та живопису. У Києві  заснував виробництво кераміки. Організував групу художників-монументалістів і довгий час займався розписом монументальних об’єктів. Роботи знаходяться в деяких музеях і приватних колекціях різних країн.

 

Михайлова Світлана   Художник

2006р.  закінчила Херсонський Національний Технічний Університет, кафедра дизайн та комп’ютерна графіка. Приймала активну участь в фестивалях сучасного мистецтва молодіжної організації «Тотем».

2006-2010 Працювала художником-дизайнером в місті Київ. З 2011 року продовжила розвиток в сучасному мистецтві. З 2013-го року Член Асоціації ХудожниківХристиян.

Учасник всеукраїнських міжнародних пленерів.Організатор творчої групи «Резиденція думок», організатор фестивалю сучасного мистецтва «SIOSIOMAGA». Учасник всеукраїнських виставок Національної Спілки Художників України в м.Київ.

 

Крістіна Отчіч   Художник

Художник з 15-річним стажем. Почала свій творчий шлях з навчання в ДХСШ, 7 років академічного живопису в техніках акварель, олія.  Після випуску продовжила приватне навчання на курсах заслуженого художника України Ягодкіна Генріха Миколайовича протягом року. Вивчала історію мистецтв, методи експертизи та аналізу предметів мистецтв в Академії. Рік навчалася в Польщі, вивчала історію мистецтв.

 

Міша Альперович   Художник

З 2010 по 201 4рр. — студент Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, живописного відділення. З 2014 р. і по сьогодні — студент НАОМА, відділення монументального живопису, майстерня їм ім. О.В. Кожекова. Учасник всеукраїнських виставок в м.Києві та Дніпропетровську з 2012 р. У 2013 р. один із засновників виставки «Нічний пленер» у Дніпропетровському музеї українського живопису.

 

Самофалова Олена   Художник

2010-2014 — закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж з відзнакою.Спеціальність: Живопис.

2014-2018 — студентка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Участь у виставках: «Січеславській пленер» (2013), (2014); «Нічний пленер» (2014).Переможниця виставки-конкурсу молодих художників «Варіації» (2014),Студентська виставка «Крок» (2015).

 

Павел Марчук   Художник

Освіта: Художнє училище. Живопис. Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, ступінь магістра за спеціальністю «Образотворче мистецтво», художник-живописець. Працює в традиційній живописній техніці (полотно, олія), але любить експерименти з композицією, фактурами, текстурами і кольорами. Намагається поєднати класичну академічну школу і сучасний погляд на мистецтво і на світ, який нас оточує. Бере участь в групових виставках і мистецьких проектах, а також займається храмовими розписами.

 

Кушанов Сергій   Художник

У 2010 році закінчив Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв, за фахом викладач образотворчого мистецтва, етики, естетики. Інтенсивно займається художнім розписом інтер’єрів. У 2015р. став переможцем в конкурсі талантів «Світ мистецтв» ARTALIGA 2015 року, в номінації «Образотворче мистецтво».Виставки Artweeks in China в Пекіні, в Стамбулі.

 

Олександр Левіч  Художник

Кар’єра художника Олександра Левіча склалася відразу ж після закінчення Київського художнього інституту. Він заявив про себе як про оригінального живописця, а його роботи увійшли в експозиції найгучніших виставок кінця 80-х років. На початку 1990-х Олександр Левич захопився скульптурою — і знову здобув успіх. Він входив до групи авторів пам’ятного знака «Менора» жертвам трагедії Бабиного яру.  Втім, невдовзі художник повернувся до живопису.