Творча команда Київ

Роберт Окопов

Художник, псіхолог. Організатор, власник і директор студії «Творча Кухня», арт-центру «Мистецький Коридор»

 

 

 

Інна Бортіна  Виконавчий директор

Переможець близько 20 конкурсів рисунка та живопису. Лауреат конкурсу учнівської та студентської творчості «Я — Київщини гордість и надія» за ініціативи та підтримки голови Київської обласної державної адміністрації А.І. Прісяжнюка.Окончіла Білоцерківський гуманітарно-педагогічний колледж.Київський національний університет культури і мистецтв (дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн). Працювала художником по мозаїці в інтер’єрі. На даний момент пише картини під замовлення Роботи знаходяться на території України, Польщі, Німеччини, Бангладеш, ОАЕ, Росії             

  Шульга Анастасія  PR-менеджер

Автор та організатор благодійного проекту «Великі казки маленьких дітей» , автор книжки «Капронове щастя», учасниця конкурсу «Стань автором нового літературного героя для маленьких українців».

 

 

Божко Катерина   Адміністратор

У 2006 закінчила університет будівництва та архітектури (КНУБА)

 

 

 

Левчук Анна   Адміністратор.

Освіта «Мистецтво».  Спеціальність «Дизайн»

 

 

 

Очеретнюк Наталія  Адміністратор

Навчалась в Національній музичній академії України ім.П.І.Чайковського (2008-2016рр.). За фахом – музичний режисер. Також брала уроки живопису у студіях м.Києва та приватно у художників (2010-2016рр.). Має великий досвід роботи з дітьми (2013-2017рр.)

 

 

Юлія Романенко   Художник, гончар.

Навчалася в Беларуському Державному Університеті Культури та Мистецтва. Художник декоративно прикладного мистецтва, кераміст.

 

 

 

Анна Шевченко   Художник

Закінчила Київський індустріальний коледж (Художник-графік) Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, магістр технологічної освіти (спеціалізація-дизайн предметного середовища).Лауреат всеукраїнського конкурсу рисунку  «Дитинство та юність за колючим дротом в роки ІІ Світової Війни» за загальною редакцією Голови УСВЖН Маркіяна Демидова. Київ — 2009. Художня виставка «Українське бароко» ЦТ «Шевченківець» Київ — 2013.

 

Вікторія Фалюш  Художник

Студентка Інституту Бойчука. Спеціалізація художній текстиль. Паралельно займається образотворчим мистецтвом з художниками.

Брала участь у Всеукраїнських виставках і в міжнародних онлайн конкурсах.

 

 

 

Горбач Лілія  Художник

Учасниця художніх виставок і проектів.

 

 

 

Корсун Святослав   Художник

Навчався в КХУ ім. Самокиша до Сімферополя (живописно-педадогічної). Працював у ВО «Хімпром» художником оформлювачем і одночасно викладав ДХШ м.Суми. Приймати участь в створенні відділу декоративного мистецтва в сумському училище мистецтв і культури ім. Бортнянського, де і працював до 2000року викладачем кераміки та живопис. У Києві  створював виробництво кераміки. Організував групу художників-монументалістів і довгий час займався розписом монументальних об’єктів. Роботи знаходяться в деяких музеях і приватних колекціях різних країн.

Крістіна Отчіч   Художник

Художник з 15-річним стажем. Почала свій творчий шлях з навчання в ДХСШ, 7 років академічного живопису в техніці акварель, масло. Вивчала основи анатомії, копозіціі, працювала з натурою, зарубіжні пленнери. Після випуску продовжила приватне навчання на курсах заслуженого художника України Ягодкин Генріх Миколайович, протягом року. Вивчала історію мистецтв, методи експертизи та аналізу предметів мистецтв в Академії. Рік навчалася в Польщі, в Університеті на факультеті історії мистецтв.

 

Міша Альперович   Художник

З 2010 по 2014 — студент Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, живописного відділення. З 2014 по сьогодні — студент НАОМА, відділення монументального живопису, майстерня їм ім. О.В. Кожекова. Учасник всеукраїнських виставок в м.Києві та Дніпропетровську з 2012 . У 2013 один із засновників виставки «Нічний пленер» в Дніпропетровському музеї українського живопису

 

 

Самофалова Олена   Художник

2010-2014 — закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж. (Червоний диплом) .Спеціальність: Живопис 2014-2018 — студентка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Участь у виставках: «Січеславській пленер» (2013), (2014 року); «Нічний пленер» (2014 року), Переможниця виставки-конкурсу молодих художників «Варіації» (2014 року), Студентська виставка «Крок» (2015)

 

 

Павел Марчук   Художник

Освіта: 2002 — 2007 — Художнє училище. Живопис. 2009 — 2015 — Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, ступінь магістра за спеціальністю «Образотворчого мистецтва», художник-живописець. Працює в традиційній живописній техніці (полотно, олія), але любить експерименти з композицією, фактурами, текстурами і кольором. Намагається поєднати класичну академічну школу і сучасний погляд на мистецтво і на світ, який нас оточує. Бере участь в групових виставках і мистецьких проектах, а також займається храмовими розписами.

 

Кушанов Сергій   Художник.

У 2010 році закінчив Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв, за фахом викладач образотворчого мистецтва, етики, естетики. Інтенсивно займається художнім розписом інтер’єрів. Бере участь як шаржмен на зйомках телевізійних шоу.У 2015р. став переможцем в конкурсі талантів «Світ мистецтв» ARTALIGA 2015 року, в номінації «Образотворче мистецтво».Виставки Artweeks in China в Пекіні, в Стамбулі.