Творча команда Київ

Роберт Окопов

Роберт Окопов — художник, меценат, бізнес-тренер, успішний підприємець, засновник кількох бізнесів, власник арт-центру та мережі арт-студій «Творча Кухня», які успішно працюють у Києві та у Львові. Навчався в майстернях Костянтина Коваля та Андрія Кулагіна. У творчості та викладанні застосовує різноманітні та різнобічні техніки та стилістики. Основні напрямки — реалізм, полуабстракція.

 

Інна Бортіна  Виконавчий директор

Переможець близько 20 конкурсів рисунка та живопису. Лауреат конкурсу учнівської та студентської творчості «Я — Київщини гордість і надія» за ініціативи та підтримки голови Київської обласної державної адміністрації А.І. Прісяжнюка. Закінчила Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж. Київський національний університет культури і мистецтв (дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн). Працювала художником по мозаїці в інтер’єрі. Зараз пише картини під замовлення. Її роботи знайшли своїх власників в Україні, Польщі, Німеччині, Бангладеші, ОАЕ, Росії.

 

Левчук Анна   Адміністратор

Освіта «Мистецтво».  Спеціальність «Дизайн».
 

 
 

Юлія Романенко   Художник, гончар

Навчалася в Білоруському Державному Університеті Культури та Мистецтва. Художник декоративно-прикладного мистецтва, кераміст.

 

Черненко Володимир Художник

У 1986 році закінчив Дитячу художню школу. У 1991 році закінчив Луганське Державне художнє училище, в якому і почав творчу діяльність. Працював викладачем живопису і малюнка в Дитячій художній школі м. Лисичанська. У 1999 році закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Живе в Києві. Працює в стилі станкового і монументального живопису. Брав участь у розписі Михайлівського Золотоверхого собору, Успенського собору Києво-Печерської лаври, а також в оформленні інтер'єру приватних об’єктів і ресторанів. Член Національної Спілки художників України. Картини знаходяться в приватних колекціях в Україні, Італії, Югославії, Росії, Саудівської Аравії, США.

 

Анна Шевченко   Художник

Закінчила Київський індустріальний коледж (Художник-графік) , Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова ( магістр технологічної освіти, спеціалізація-дизайн предметного середовища). Лауреат Всеукраїнського конкурсу рисунку  «Дитинство та юність за колючим дротом в роки ІІ Світової Війни» за загальною редакцією Голови УСВЖН Маркіяна Демидова (Київ — 2009). Художня виставка «Українське бароко» ЦТ «Шевченківець» (Київ — 2013).

 

Михайлова Світлана   Художник

2006р.  закінчила Херсонський Національний Технічний Університет, кафедра дизайн та комп’ютерна графіка. Приймала активну участь в фестивалях сучасного мистецтва молодіжної організації «Тотем».

2006-2010 Працювала художником-дизайнером в місті Київ. З 2011 року продовжила розвиток в сучасному мистецтві. З 2013-го року Член Асоціації ХудожниківХристиян.

Учасник всеукраїнських міжнародних пленерів.Організатор творчої групи «Резиденція думок», організатор фестивалю сучасного мистецтва «SIOSIOMAGA». Учасник всеукраїнських виставок Національної Спілки Художників України в м.Київ.

 

Крістіна Отчіч   Художник

Художник з 15-річним стажем. Почала свій творчий шлях з навчання в ДХСШ, 7 років академічного живопису в техніках акварель, олія.  Після випуску продовжила приватне навчання на курсах заслуженого художника України Ягодкіна Генріха Миколайовича протягом року. Вивчала історію мистецтв, методи експертизи та аналізу предметів мистецтв в Академії. Рік навчалася в Польщі, вивчала історію мистецтв.

 

Міша Альперович   Художник

З 2010 по 201 4рр. — студент Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, живописного відділення. З 2014 р. і по сьогодні — студент НАОМА, відділення монументального живопису, майстерня їм ім. О.В. Кожекова. Учасник всеукраїнських виставок в м.Києві та Дніпропетровську з 2012 р. У 2013 р. один із засновників виставки «Нічний пленер» у Дніпропетровському музеї українського живопису.

 

Павел Марчук   Художник

Освіта: Художнє училище. Живопис. Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, ступінь магістра за спеціальністю «Образотворче мистецтво», художник-живописець. Працює в традиційній живописній техніці (полотно, олія), але любить експерименти з композицією, фактурами, текстурами і кольорами. Намагається поєднати класичну академічну школу і сучасний погляд на мистецтво і на світ, який нас оточує. Бере участь в групових виставках і мистецьких проектах, а також займається храмовими розписами.

 

Олександр Левіч  Художник

Кар’єра художника Олександра Левіча склалася відразу ж після закінчення Київського художнього інституту. Він заявив про себе як про оригінального живописця, а його роботи увійшли в експозиції найгучніших виставок кінця 80-х років. На початку 1990-х Олександр Левич захопився скульптурою — і знову здобув успіх. Він входив до групи авторів пам’ятного знака «Менора» жертвам трагедії Бабиного яру.  Втім, невдовзі художник повернувся до живопису.

 

serhiy

Сергій Лизень Адміністратор
Закінчив Кіровоградський навчально виховний комплекс гімназія-інтернат-школа мистецтв «Пролісок» (фізмат, хореографія); Національну академію статистики, обліку та аудиту (магістр за спеціальністю «Фінанси і кредит»). Займається копьютерною графікою та ефектами (CGI і VFX). Володіє англійською мовою на рівні вище середнього (B2). Захоплюється органічною скульптурою, цікавиться філософією та психологією живопису.

 

daria

Святишенко Дар’я Художник
У 2011 році закінчила Сумську художню школу ім. Лисенка.
З 2012-2016 рік навчалась у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянского.
У 2018 році закінчила Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.
Приймала участь у всеукраїнських конкурсах.
У 2019 році вступила на магістратуру в Київську державну академію М.Бойчука.
Захоплюється батиком, левкасом та ткацтвом.

 

maria
Мария Вихарєва Адміністратор
Закінчила історичний факультет КНУ ім.Т.Г.Шевченка. Декілька років пише акрилом та продає роботи в Україні та за кордоном. Зацікавлена всім, що стосується мистецтвознавства.