Ласкаво просимо в art studio “Творча кухня”

«Творча кухня» – це мережа арт-студії у Києві та Львові, в яких вчаться виходити за рамки та відкривати для себе світ творчості та свободи.

Ми робимо мистецтво доступним, проте не забуваючи про художні якості та рівень навичок і знань, які отримають учні на курсах та майстер-класах.

Як же все починалось?

Спочатку була картинна галерея, але бажання клієнтів не лише споглядати картини, а стати частиною процесу її створення стало поштовхом для росту компанії.

У кожної людини, при створення власної справи є мрія. У нашого засновника, Роберта Окопова – це заснування такого творчого простору, в якому можна було вільно взаємодіяти і художнику-викладачу, і учню, де б не звертали увагу на рівень вмінь, вік та статус. Де б в першу чергу звертали увагу на бажання відкрити для себе мистецтво як спосіб не лише сховатись від буденних проблем, а й за допомогою творчості досягнути гармонійного стану.

Ось так і була створена «Творча кухня». Починаючи з 2011 року в наших творчих студіях проводяться повноцінні навчальні курси в таких напрямках:

 • Живопис;
 • Акварель;
 • Академічний малюнок;
 • Портрет;
 • Курс для абітурієнтів;
 • Гончарство та кераміка;
 • Скульптура;
 • Аерографія;
 • Художня школа для дітей.

Формат занять в «Творча кухня» також передбачає проведення майстер-класів, тобто за декілька годин інтенсиву учні матимуть змогу познайомитись з конкретним художнім стилем живопису чи певного виду творчості, а також створити власні вироби чи написати картини.

Відвідуючи курси чи майстер-класи, студійці опановують основні художні навички та мають можливість поглиблювати свої знання та розширювати художні вміння. А високий рівень викладання в студіях «Творча кухня» підтверджується тим, що картини наших студійців успішно продаються не лише на території України, а й закордон. Ми пишаємось тим, що причетні до творчості учнів, роботи яких перебуваються в особистих колекціях в Сполучених Штатах та країнах Європи.

В «Творча студія» панує атмосфера творчості та професіоналізму. В студіях працюють відомі художники і більшість викладачі мають вищу або інші види художньої освіти, що гарантує високий рівень навчання та отримання навиків як на рівні ремесла, так і на рівні професійних митців.

Унікальність студій «Творча кухня».

Ми за зручне місце розташування, тому всі наші студії знаходяться в близькій доступності від метрополітену чи великих транспортних розв’язок.

Студії «Творча кухня»:

 • не обмежують ні в віці – у нас є заняття, які підходять для дітей від 4 років, а верхньої межі взагалі не існує;
 • у нас великий вибір видів та форматів занять – де кожен може знайти щось цікаве для себе;
 • для вашої зручності студії працюють 7 днів на тиждень;
 • заняття не обмежуються часом, адже творчість це непередбачуваний процес!

Наші студії пропонують свої локації для проведення яскравих корпоративних свят, групових творчих тренінгів та тимбілдингів, а також організацію днів народжень та романтичних майстер-класів!

В «Творча кухня» доводять, що малювати чи творити може кожен. І як раз в стінах наших студій працюють художники, гончарі, скульптори – для яких  їх робота як повітря, тому їм легко передавати свої знання та навчати клієнтів відключати шум зовнішнього світу та вмикати внутрішні ресурси!

Чекаємо усіх в гостях у “Творча кухня”.